Üye Girişi
Üye Ol - Şifremi Unuttum

KANAL D – Merhamet 24. yeni bölüm özeti (Merhamet)

Anasayfa Televizyon 09 Ekim 2013

kanal-d-merhamet-24-yeni-bolum-ozeti-merhamet--3676621KANAL D Merhamet 24. bölüm özeti…Merhamet 24. yeni bölümde neler olacak? Merhamet 24. son bölümde Deniz, Sermet’e olan duyguları yüzünden çok rahatsız oluyor. Merhamet 24.bölümde bu akşam Atıf, anne ve babasının başına gelenlerden dolayı Fırat’ı suçlamaktadır. KANAL D Merhamet 24. bölüm özeti…Merhamet 24. yeni bölümde neler olacak? Merhamet 24. son bölümde Deniz, Sermet’e olan duyguları yüzünden çok rahatsız oluyor. Merhamet 24.bölümde bu akşam Atıf, anne ve babasının başına gelenlerden dolayı Fırat’ı suçlamaktadır.

MERHAMET 24. BÖLÜM ÖZETİ

Merhamet’te bu akşam Deniz’in duyguları karmakarışık!

Deniz, Sermet’e olan duyguları yüzünden çok rahatsız oluyor. Bu karmaşadan kurtulmak için de Can’ı yeniden hayatına sokmaya karar veriyor. Peki ama, Deniz kalbine söz geçirebilecek mi?

Atıf İntikam Yemini Ediyor

Atıf, anne ve babasının başına gelenlerden dolayı Fırat’ı suçlamaktadır. Fırat ise bu suçlamaları şiddetle reddetmektedir. Atıf intikam yeminleri etmektedir ancak, babası bulununcaya kadar öfkesini kontrol etmek zorundadır. Atıf’ın hastanede olduğunu öğrenen Deniz ve Can da hastaneye gelir.

Narin Fırat ile Yüzleşiyor ama!!

Narin, yaşananlarda Fırat’ın ne kadar payı olduğunu anlamak için Fırat ile yüzleşmeye gider ancak, Fırat çok kötü durumdadır. Ne yapacağını şaşıran Narin acılar içinde kıvranan Fırat ile ilgilenirken, gelen sürpriz bir ziyaretçi, Narin’in bir kez daha incinmesine neden olur.

Sermet ve Fırat, Atıf’ın elinde olan belgelerin içeriğini öğrenebilmek için Sinan ve adamlarıyla birlikte Atıf’ın dağ evine gider. Fırat’ın Sermet’in kardeşi olduğunu öğrenen Sinan, Irmak ile ilgili duyguları yüzünden zor durumdadır. Bir şeyler sezen Sermet, Sinan’ı yakın takibe almıştır. Sinan’ın bu yüzden başı derde girecek midir?

Sermet, Ali’den gelen telefonla Atıf’ın babası Silahtar Bey’in kaçırıldığı yeri öğrenir ve harekete geçerken dönüş yolunda Fırat, ağrılar yüzünden ölümle buruna gelir, arabayı kullanan Sinan, Fırat’ı kurtaracakmıdır? Fırat’ın nesi olduğu belli değildir ve kendine bir türlü gelememektedir.

Geçmişte; Narin’in hayatına kaza sayesinde Deniz girer ve tüm yaşamı değişir. Deniz, yeni tanıdığı ve saflığı ve iyi kalpliliği ile onu şaşırtan Narin’e sahip çıkar. Hastaneden çıkan Narin bir an önce hayatına devam etmek zorundadır. Ancak Deniz’in yardımı ile evine döndüğünde evde gördükleri manzara sonucu Deniz, Narin’i kaptığı gibi kendi evine götürür. Bu evde kalmasına asla izin vermeyecektir.

Merhamet 24. yeni bölümü ile bu akşam 22.00’de Kanal d ekranlarında sizlerle olacak.

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Portal Teması : Wptr.Co